Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Paul

Telefon numarası : +86-755-83237778

Naber : +8613714674870

Free call

Kargo Güvenliğini Artırın ve Hırsızlığı Önleyin

November 23, 2022

hakkında en son şirket haberleri Kargo Güvenliğini Artırın ve Hırsızlığı Önleyin

Kargo Güvenliğini Artırın ve Hırsızlığı ÖnleyinKargo hırsızlığı tüm dünyada büyüyen bir sorun olmaya devam ederken, tedarik zincirlerinizi güçlendirmek için kargo güvenliğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Tipik olarak filo izleme operatörleriyle konuştuğumuzda, GPS izleme hizmetinin şiddetli rekabetiyle birlikte, esas olarak yalnızca konum hizmeti sağlayan basit GPS izleyicileri kullandıklarını gördük. Operasyonel hizmet ücretlerini almak artık her zamankinden çok daha zor. , ,Müşterinin iş sürecine nasıl bağlanabilecekleri konusunda da çok endişeliler, daha düşük ücretlerin bile müşteri sadakatini satın almayacağından endişe duyanlar, gelecek ay rakibin platformuna geçebilecekler, bu yüzden her zaman bir müşteri arıyorlar. Müşteri sadakatini daha büyük ölçüde sağlamak için müşterilerin gerçek iş süreçlerine sıkı sıkıya bağlı olabilen mobil varlık çözümü, bu alanlardan herhangi biri sizin için uğraşmanız gereken özellikle zahmetli mi?

 

Mobil varlık yönetimi çözümlerinde uzmanlaşan Jointech, yüksek değerli kargolarının, özellikle multimodal nakliyeye sahip kargolarının güvenliği konusunda endişe duyan, malların varış noktasına teslim edilip edilmeyeceği konusunda endişeli olan profesyonel lojistik taşımacılık ve nakliye şirketlerine yardımcı olduk. zamanında, ayrıca, bir kere kaza oldu durinakliye, tüm boyunca gerçek zamanlı izleme eksikliği nedeniyle etkin bir şekilde izlenemez.işlem.

 

hakkında en son şirket haberleri Kargo Güvenliğini Artırın ve Hırsızlığı Önleyin  0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

jointech001@vip.sina.com
+8613714674870
barty79
paul_joint
+86-755-83237778